İQOS HEETS BEŞİKTAŞ

İQOS HEETS BEŞİKTAŞ

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

BEŞİKTAŞ HEETS Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

BEŞİKTAŞ İQOS Modelleri 

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

BEŞİKTAŞ İQOS HEETS SATIŞ

ABBASAĞA İQOS HEETS SATIŞ
AKAT İQOS HEETS SATIŞ
ARNAVUTKÖY İQOS HEETS SATIŞ
BALMUMCU İQOS HEETS SATIŞ
BEBEK İQOS HEETS SATIŞ
CİHANNÜMA İQOS HEETS SATIŞ
DİKİLİTAŞ İQOS HEETS SATIŞ
ETİLER İQOS HEETS SATIŞ
GAYRETTEPE İQOS HEETS SATIŞ
KONAKLAR İQOS HEETS SATIŞ
KURUÇEŞME İQOS HEETS SATIŞ
KÜLTÜR İQOS HEETS SATIŞ
LEVAZIM İQOS HEETS SATIŞ
LEVENT İQOS HEETS SATIŞ
MECİDİYE İQOS HEETS SATIŞ
MURADİYE İQOS HEETS SATIŞ
NİSBETİYE İQOS HEETS SATIŞ
ORTAKÖY İQOS HEETS SATIŞ
SİNANPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
TÜRKALİ İQOS HEETS SATIŞ
ULUS İQOS HEETS SATIŞ
VİŞNEZADE İQOS HEETS SATIŞ
YILDIZ İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BEŞİKTAŞ  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS BEŞİKTAŞ  tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir