İQOS HEETS ÜMRANİYE

İQOS HEETS ÜMRANİYE

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

ÜMRANİYE HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

ÜMRANİYE İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

ÜMRANİYE İQOS HEETS SATIŞ

ADEM YAVUZ MAHALLESİ ,ALTINŞEHİR MAHALLESİ ,ARMAĞANEVLER MAHALLESİ ,AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ ,ATAKENT MAHALLESİ ,ATATÜRK MAHALLESİ ,CEMİL MERİÇ MAHALLESİ ,ÇAKMAK MAHALLESİ ,ÇAMLIK MAHALLESİ ,DUDULLU OSB MAHALLESİ ,DUMLUPINAR MAHALLESİ ,ELMALIKENT MAHALLESİ ,ESENEVLER MAHALLESİ ,ESENKENT MAHALLESİ , ESENŞEHİR MAHALLESİ ,FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ ,FİNANSKENT MAHALLESİ ,HEKİMBAŞI MAHALLESİ ,HUZUR MAHALLESİ ,IHLAMURKUYU MAHALLESİ ,İNKILAP MAHALLESİ,İSTİKLAL MAHALLESİ ,KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ ,MADENLER MAHALLESİ ,MEHMET AKİF MAHALLESİ ,NAMIK KEMAL MAHALLESİ ,NECİP FAZIL MAHALLESİ ,PARSELLER MAHALLESİ ,SARAY MAHALLESİ ,SİTE MAHALLESİ ,ŞERİFALİ MAHALLESİ ,TANTAVİ MAHALLESİ ,TATLISU MAHALLESİ ,TEPEÜSTÜ MAHALLESİ ,TOPAĞACI MAHALLESİ ,YAMANEVLER MAHALLESİ ,YENİŞEHİR MAHALLESİ ,YUKARI DUDULLU MAHALLESİ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS   aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir