İQOS HEETS ŞİLE

İQOS HEETS ŞİLE

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

ŞİLE HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

ŞİLE İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

ŞİLE İQOS HEETS SATIŞ

AĞAÇDERE MAHALLESİ , AĞVA MERKEZ MAHALLESİ ,AHMETLİ MAHALLESİ ,AKÇAKESE MAHALLESİ ,ALACALI MAHALLESİ ,AVCIKORU MAHALLESİ ,BALİBEY MAHALLESİ ,BIÇKIDERE MAHALLESİ ,BOZGOCA MAHALLESİ ,BUCAKLI MAHALLESİ ,ÇATAKLI MAHALLESİ ,ÇAVUŞ MAHALLESİ ,ÇAYIRBAŞI MAHALLESİ ,ÇELEBİ MAHALLESİ ,ÇENGİLLİ MAHALLESİ ,DARLIK MAHALLESİ ,DEĞİRMENÇAYIRI MAHALLESİ,DOĞANCILI MAHALLESİ ,ERENLER MAHALLESİ ,ESENCELİ MAHALLESİ ,GEREDELİ MAHALLESİ ,GÖÇE MAHALLESİ ,GÖKMAŞLI MAHALLESİ ,GÖKSU MAHALLESİ ,
HACI KASIM MAHALLESİ ,KARAKİRAZ MAHALLESİ ,KARAMANDERE MAHALLESİ ,KERVANSARAY MAHALLESİ ,KIZILCA MAHALLESİ ,KORUCU MAHALLESİ ,KÖMÜRLÜK MAHALLESİ ,
KUMBABA MAHALLESİ ,KURFALLI MAHALLESİ ,KURNA MAHALLESİ ,MEŞRUTİYET MAHALLESİ ,ORUÇOĞLU MAHALLESİ ,OSMANKÖY MAHALLESİ ,OVACIK MAHALLESİ ,SAHİLKÖY MAHALLESİ ,SATMAZLI MAHALLESİ ,SOFULAR MAHALLESİ ,SOĞULLU MAHALLESİ ,SORTULLU MAHALLESİ ,ŞUAYİPLİ MAHALLESİ ,TEKE MAHALLESİ ,ULUPELİT MAHALLESİ ,ÜVEZLİ MAHALLESİ ,YAKA MAHALLESİ ,YAYLALI MAHALLESİ ,YAZIMANAYIR MAHALLESİ ,YENİKÖY MAHALLESİ ,YEŞİLVADİ MAHALLESİ.

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS   aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir