İQOS HEETS BAHÇELİEVLER

İQOS HEETS BAHÇELİEVLER

İQOS ve HEETS sigara  Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu  sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının  yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS  yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz  HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS  yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

BAHÇELİEVLER HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

BAHÇELİEVLER İQOS Modelleri 

iQOS 2.4
İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMA
IQOS Iluma Prime

IQOS HEETS BAHÇELİEVLER

CUMHURİYET İQOS HEETS SATIŞ
ÇOBANÇEŞME İQOS HEETS SATIŞ
FEVZİ ÇAKMAK İQOS HEETS SATIŞ
HÜRRİYET İQOS HEETS SATIŞ
KOCASİNAN MERKEZ İQOS HEETS SATIŞ
SİYAVUŞPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
SOĞANLI İQOS HEETS SATIŞ
ŞİRİNEVLER İQOS HEETS SATIŞ
YENİBOSNA İQOS HEETS SATIŞ
ZAFER İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BAHÇELİEVLER  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS BAHÇELİEVLER tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir