İQOS HEETS ATAŞEHİR

İQOS HEETS ATAŞEHİR

İQOS ve HEETS sigara  Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu  sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının  yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, İQOS cihazları ile HEETS  yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz  HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS  yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

ATAŞEHİR HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

ATAŞEHİR İQOS Modelleri 

iQOS 2.4
İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMA
IQOS Iluma Prime

 

ATAŞEHİR İQOS HEETS SATIŞ

BARBAROS İQOS HEETS SATIŞ
ESATPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
FERHATPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
FETİH İQOS HEETS SATIŞ
İÇERENKÖY İQOS HEETS SATIŞ
İNÖNÜ İQOS HEETS SATIŞ
KAYIŞDAĞI İQOS HEETS SATIŞ
KÜÇÜKBAKKALKÖY İQOS HEETS SATIŞ
MEVLANA İQOS HEETS SATIŞ
MİMAR SİNAN İQOS HEETS SATIŞ
MUSTAFA KEMAL İQOS HEETS SATIŞ
ÖRNEK İQOS HEETS SATIŞ
YENİ ÇAMLICA İQOS HEETS SATIŞ
YENİSAHRA İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS ATAŞEHİR  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS ATAŞEHİR tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir