Cihaz İncelemesi

IGOS  cihaz  incelemesi yapmak için çok fazla kaynak olmasada zamanla artacağa benziyor. Heat not Burn ürünleri henüz elektronik cihazlar  kadar gelişmedi ama yakın tarihte büyük bir sıçrama yapacak. IGOS ile birlikte bir çok ürün pazar araştırmalarına giriyor fakat hiç biri IGOS sistemi kadar umut vermiyor. Daha haberdar olduğumuz bu sistemi incelemek için beklemek zorunda kaldık. Çünkü satışa sunulan ülke sayısı çok sınırlıydı. Fakat IGOS  KIBRIS ta satışa sunulmasından sonra alıp detaylı incelemesini yapabildik.0544 270 00 52  Numaradan Bilgi Alabilirsiniz.

IGOS , “HeatStick” konseptinin en son versiyonudur.

PMI, IGOS’un tasarımını çok önemsedigini biliyoruz. Tasarımı havalı ve sade yapmak için Apple’ın tasarımcısı Jony Ive ile anlaşılmış. Cihazın kendisi çok şık ve kullanışlı olarak tasarlanmış. Normal bir elektronik cihazdan çok daha küçük ve hafiftir. Aslında elektronik cihaz ile karşılaştırmak yanlış. Çünkü elektronik cihazda ki gibi bir sürü ayar gerektirmiyor ve IGOS  gerçekten çok farklı bir deneyim sunuyor. Cihaz üzerinde sadece bir dügme var ve ısındığında sabit yeşil renk yanan bir LED var. Gövdesi daha sağlam ve kauçuk kaplaması güzel bir his veriyor.

IGOS’un en büyük farkı ve özelligi, beslendiği HeatSticks’tir. IGOS  minyatür cihazlar gibi düşünebilirsiniz fakat kagıtları yanmaz sadece içerisindeki  ısı ile duman salar. Eski cihazlarlarda ki gibi bir pakette 20 adet vardır. Eğer her gün bir paket içiyorsanız büyük ihtimal yine 1 paket IGOS  alacaksınız. Fakat normal gibi bir zarar görmeyecek ve kendinizi daha rahat hisedeceksiniz. (En azından her yeriniz koku kokmayacak ve çevrenizi rahatsız etmeyeceksiniz.) Tabi ki ülkemize geldiginde IGOS içerisine normal  takmayı deneyenler olacaktır:)

IGOS  içmek için yapmanız gereken şey çok basit. IGOS cihaz uçunda ki delige yerleştirmeniz ve üzerindeki dügmeye 3 saniye boyunca basmanız yeterli. Bundan sonrasını cihaza bırakın. IGOS çalışma sıcaklığına ulaştıgında (yaklaşık 15 -30 saniye arası en saglıklı süre ) üzerindeki LED ışık sabit yeşil yanmaya başlayacak. Artık ilk nefesinizi çekebilirsiniz. 6 dakika yada 14 nefes boyunca size stabil olarak duman saglayacaktır. İçersindeki aparat bitmeye yaklaştığında LED ışık turuncu renge dönecektir. Buda 30 saniyeniz yada 1-2 nefes çekme şansınız kaldı demektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X